KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12916523
nr 1291 6523
Lennart Iverus
(1930-2012), Sverige
Färgkrita, Figur. Signerad, daterad -65. Motivet: 30x30 cm
Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.
Utrop:
400 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:33:04
Lennart Iverus
Läs mer om Lennart Iverus