ART / Lithographs / Litograph 10212305
nr 1021 2305
LITOGRAPH
föreställande August Strindberg, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1928, motivet: 30x22 cm,
föreställande August Strindberg, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1928, motivet: 30x22 cm
300
SEK 100
Monday February 29 2016
at 18:34:17
25/2 17:50:53