ART / Lithographs / Litographs in colors 9344060
nr 934 4060
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Paul H Ericson, numrerade och signerad, -68, subject: 22x46,
2 st. Paul H Ericson, numrerade och signerad, -68, motivet: 22x46
Monday January 12 2015
at 18:08:32
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion