ART / Sculptures and works of art / Konfektskål på fot 3714899

nr 371 4899

Konfektskål på fot

Lenght: ()

Rött glas och mässing, 1800-tal, höjd med fot 31, diameter: 27. Nagg

100

SEK 1100

Monday August 15 2005
at 16:00:00