FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 8124021
nr 812 4021
CUPBOARD
Bemplat, length: 60, width: 37, height: 98, wear, damages.
Bemplat, längd: 60, djup: 37, höjd: 98
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday Mars 4 2013
at 19:30:06
26/2 17:52:23
3/3 15:35:31
150 kr