KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691323

nr 1269 1323

Gabriel Strandberg

(1885-1966), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 42x37 cm

Gabriel Strandberg, svensk målare född i Stockholm 1885, död i Stockholm 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:34:06

14/8 19:49:00 1      200 kr
19/8 14:36:29 2      Vinnande bud

Gabriel Strandberg

Läs mer om Gabriel Strandberg