ART / Oil paintings / Oil painting 12543019

nr 1254 3019

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Vid pianot, signed. Oil on canvas, 64x50,

OIL PAINTING, Vid pianot, signerad. Olja på duk, 64x50

Condition: färgbortfall

Yes

1500

SEK 1000

Monday May 13 2019
at 19:48:05

13/5 19:41:39 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Robert Högfeldt

Read more about Robert Högfeldt