KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 11064211

nr 1106 4211

Tavla

Förgylld ram, 1800-tal, motivet: 16x23

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 maj 2017
kl 19:27:00

1/5 09:11:36 1      Vinnande bud