KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11354374
nr 1135 4374
Sigge Bergström
(1880-1975), Sverige
Oljemålning, Sigge Bergström (1880-1975), signerad och daterad 1950, Miramar, 48x55
Sigge Bergström, född 1880, död 1975, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 20:46:53
100 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
Sigge Bergström
Läs mer om Sigge Bergström