FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9287348
nr 928 7348
ARMCHAIR
19th century, wear, damages.
1800-tal
Condition: slitage, skador, renoveringsobjekt
600
SEK 300
Monday December 1 2014
at 19:03:29
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr