ART / Lithographs / Litograph in colors 12601349
nr 1260 1349
LITOGRAPH IN COLORS
Rolf Eriksson. Fiskarhamnen i Västervik. Signerad R Eriksson. Numrerad 52/210, ca 29x38 cm,
Rolf Eriksson. Fiskarhamnen i Västervik. Signerad R Eriksson. Numrerad 52/210, ca 29x38 cm
300
SEK 100
Monday June 10 2019
at 20:16:23
6/6 22:49:12