KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407332

nr 1540 7332

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 44, "Finska säljägare. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:29:20