ART / Lithographs / Färglitografi 9262407
nr 926 2407
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Hans Ekvall (b. 1918), signerad 10x280, 36x50,
Hans Ekvall, born 1918, Swedish painter.
300
SEK 300
Monday November 24 2014
at 18:49:34
150 kr
300 kr