KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7832157
nr 783 2157
Blandteknik
2 st. signerade I H n, 1963, 37x46
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:31:45
14/10 20:59:56
15/10 16:45:49