KONST / Litografier / Färglitografi 9366556

nr 936 6556

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. signerad. 1964, 136/200, fjord, motivet: 59x75

Utrop:

400 kr

måndag 26 januari 2015
kl 19:15:20