ART / Lithographs / Litograph in colors 13978046
nr 1397 8046
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Motiv från söder. Signed, numbered 259/360, dated -75, sheet: 26x30, outer dimensions including frame: 33x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Motiv från söder. Signerad, numrerad 259/360, daterad -75, bladets mått: 26x30, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
SEK 100
Monday May 17 2021
at 20:31:05
15/5 11:54:57
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant