ART / Lithographs / Litograph in colors 7694477
nr 769 4477
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Britta Molin, "Paret på malen", 149/210, subject size: 36x52,
Britta Molin, "Paret på malen", 149/210, motivets mått: 36x52
Monday August 6 2012
at 18:11:04