ART / Lithographs / Litograph in colors 11733227
nr 1173 3227
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Alexandre Kaj Lindström (b. 1959). Signerad, numbered 57/100, bladets mått: 75x55,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 57/100, bladets mått: 75x55
Alexandre Kaj Lindström, painter, born 1959.
600
SEK 100
Monday April 2 2018
at 20:56:27
29/3 21:46:39
Alexandre Kaj Lindström
Read more about Alexandre Kaj Lindström