FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skrivskåp 5522720
nr 552 2720
Skrivskåp
Lenght: ()
1800-tal Åldringsmålat, längd: 110, djup: 48, höjd: 145
Condition: slitage, skador
300
SEK 650
Monday November 17 2008
at 18:41:21
550 kr
400 kr
500 kr
600 kr