FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skrivskåp 5522720

nr 552 2720

Skrivskåp

Lenght: ()

1800-tal Åldringsmålat, längd: 110, djup: 48, höjd: 145

Condition: slitage, skador

300

SEK 650

Monday November 17 2008
at 18:41:21