ART / Lithographs / Litograph in colors 11482580
nr 1148 2580
LITOGRAPH IN COLORS
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 24/35, motivet: 36x38,
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 24/35, motivet: 36x38
300
SEK 200
Monday December 4 2017
at 20:22:21
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)