nr 1153 6439
LITOGRAPH IN COLORS
Fix-Masseau, signed and numbered 291/500, "Orient-express", subject: 38x29,
Fix-Masseau, signerad och numrerad 291/500, "Orient-express", motivet: 38x29
| Droit De Suite |
Yes |
| Estimate: |
600 |
Monday December 18 2017 at 18:42:25