KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13229029
nr 1322 9029
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Signerad, Modell, 1918. Motivet: 30x22,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:23:13
23/4 22:40:15
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle