KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13693407

nr 1369 3407

Ingbritt Irene Lagerberg

(f. 1943), Sverige

Gouache, Katter. Signerad. Motivet: 44x56 cm

Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 december 2020
kl 19:46:36

17/12 20:31:44 1      1.500 kr
21/12 19:39:41 2      Vinnande bud

Ingbritt Irene Lagerberg

Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
Gouache