KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965200
nr 1496 5200
C. O. Larsson. Signerad, daterad 1943, Skeppare Carls gränd, Stockholm. Olja på pannå, 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:52:57
100 kr
150 kr