KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826025
nr 1282 6025
Johan Boström, marin. Signerad. Olja på duk, 31x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:54:38
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)