KONST / Litografier / Färglitografi 17526791

nr 1752 6791

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Signerad, numrerad 20/360. Färglitografi. Bladets mått: 45x65, oramat löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:12:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson