KONST / Litografier / Färglitografi 17035044
nr 1703 5044
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad med blyerts, daterad 72, Verso a verso, ej ramad, oramat löst blad. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 64x100 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:35:29
26/5 19:08:40
300 kr
26/5 19:30:29