ART / Sculptures and works of art / Sculpture 5577321

nr 557 7321

SCULPTURE

Lenght: ()

Inuitkonst, sign Silastapik, höjd: 14

Condition: slitage, skador

Yes

100

SEK 600

Monday December 8 2008
at 17:19:53