KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966386

nr 1596 6386

Einar Wennberg

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, "Interiör". Signerad, daterad -88, blomsterstilleben. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 75x63 cm

Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 februari 2024
kl 18:23:03

Einar Wennberg

Läs mer om Einar Wennberg