ART / Lithographs / Giclée 14278009
nr 1427 8009
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Ken Löfgren (b. 1940), Sweden. "La Cuenta". Signed, numbered 48/100. Image dimensions: 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, "La Cuenta". Signerad, numrerad 48/100. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, Swedish painter born 1940.
700
SEK 300
Monday October 25 2021
at 19:45:04
25/10 19:40:04
25/10 19:40:34