KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14823334

nr 1482 3334

Akvarell

Nils Zetterberg. Signerad, daterad 1982,26x20 cm, yttermått inklusive ram: ;43x36, akvarell

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 20:09:09

15/8 19:36:59 1      Vinnande bud