MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Matsalsstolar 7539136
nr 753 9136
Matsalsstolar
6 st. barockstil, lädersits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:31:32
14/4 06:49:53