KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17187040
nr 1718 7040
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Lettisk konstnär, Syrener i vas. Olja på duk, 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 85x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:53:19
22/8 15:13:05