MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 10244509
nr 1024 4509
Skrivskåp
mahogny, vitrinöverdel, Engelsk stil, längd: 76 cm, djup: 46 cm, höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:32:20
14/3 20:13:37