ART / Etchings etc / Etching 14046230
nr 1404 6230
ETCHING
Ã…KE W HANSSON. Signed, numbered 93/100, "dockspelaren". Subject: 32x24cm, outer dimensions including frame: 56x42cm,
ÅKE W HANSSON. Signerad, numrerad 93/100, "dockspelaren". Motivet: 32x24cm, yttermått inklusive ram: 56x42cm
SEK 250
Monday June 21 2021
at 20:54:24
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)