ART / Lithographs / Litograph 7347497
nr 734 7497
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Carsten Engström (1941-2004), a cat, HC-upplaga, sign. Engström, subject size: 48x38,
LITOGRAPH (F), Carsten Engström (1941-2004), katt, HC-upplaga, sign. Engström, motivets mått: 48x38
Carsten Engström, Swedish painter, born 1941, dead 2004.
300
SEK 550
Monday January 16 2012
at 18:27:00
500 kr
250 kr
Carsten Engström
Read more about Carsten Engström
Signe Persson-Melin (f. 1925)