ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12178081
nr 1217 8081
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Stig Kjellin (b. 1914), Sweden. "Präst i gränd mot havet", Signerad 1947, Utställd på Nationalmuseum. Subject: 32x26, wear.
MIXED MEDIA, "Präst i gränd mot havet", Signerad 1947, Utställd på Nationalmuseum. Motivet: 32x26
Condition: slitage
Stig Kjellin, Swedish painter, born 1914
400
SEK 100
Monday November 19 2018
at 20:42:26
16/11 05:40:26