ART / Lithographs / Litograph in colors 11482527
nr 1148 2527
Rune Söderqvist
(1935-2014), Sverige
Rune Söderqvist (1935-2014), Sverige. Three-Way 4, signerad och numrerad 29/100, motivet: 66x90,
LITOGRAPH IN COLORS, Three-Way 4, signerad och numrerad 29/100, motivet: 66x90
Rune Söderqvist, Swedish painter, born 1935, dead 2014.
Monday December 4 2017
at 19:24:02
Rune Söderqvist
Read more about Rune Söderqvist