FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15565084
nr 1556 5084
ARMCHAIR
1950s, wear.
1950-tal
Condition: bruksslitage
SEK 450
Monday August 21 2023
at 19:30:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr
400 kr