KONST / Litografier / Serigrafi 12422133
nr 1242 2133
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Serigrafi, Signerad, daterad -72. Motivet: 61x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:37:33
8/3 16:52:09
18 mar
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman