KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11611426

nr 1161 1426

Blandteknik

Teaterscen, 55x46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 februari 2018
kl 18:13:11

12/2 18:03:57 1      Vinnande bud