ART / Oil paintings / Oil painting 13247252
nr 1324 7252
OIL PAINTING
unidentified artist. Fishing Hamlet. Signerad Svenson. Oil on canvas, 60x72cm,
Oidentifierad konstnär. Fiskeläge. Signerad Svenson. Olja på duk, 60x72cm
SEK 400
Monday May 4 2020
at 20:27:17
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr