ART / Lithographs / Litograph in colors 12487265
nr 1248 7265
LITOGRAPH IN COLORS
Jan Zielecki (b. 1949). Signed, numbered 38/190. Subject: 70x56,
Jan Zielecki (f. 1949). Signerad, numrerad 38/190. Motivet: 70x56
300
SEK 200
Monday April 15 2019
at 20:55:17
15/4 18:15:02
150 kr
15/4 20:46:01