KONST / Litografier / Färglitografi 12398142
nr 1239 8142
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Fisk. Signerad, numrerad 144/225. Motivet: 51x75 cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:35:32
3/3 19:06:04
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow