ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13196337
nr 1319 6337
WATERCOLOUR
unidentified artist. Antique, Biblisk scen. Akvarell på papper, subject: 21x25,
Oidentifierad konstnär. Antik, Biblisk scen. Akvarell på papper, Motivet: 21x25 cm. Ej signerad
1500
SEK 1100
Monday April 13 2020
at 20:49:30
11/4 13:25:35
1.000 kr
13/4 20:44:29