KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5666488

nr 566 6488

Gouache

Indien, 1900-tal 36x48

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 februari 2009
kl 18:37:52

10/2 15:23:40 1      150 kr
16/2 18:07:56 2      Vinnande bud

Gouache