Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13658423



*

nr 1365 8423


WATERCOLOUR

Ernst Sundström, Sandhamn. Signed, 31x50,


Ernst Sundström, Sandhamn. Signerad, 31x50 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday December 7 2020
at 19:01:30


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/12 14:00:26 1      Vinnande bud
7/12 18:54:11 2      150 kr
7/12 18:54:11 1      200 kr (Robot)
7/12 18:56:30 2      250 kr
7/12 18:56:30 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ernst sundström sandhamn skärgård skärgården stockholms skärgård vatten vattenfärg
  • 8033 WATERCOLOUR
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Sovande barn...//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:29
  • 8070 MIXED MEDIA
    4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:33
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr