FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Magazine shelf 11039117
nr 1103 9117
MAGAZINE SHELF
Jonas Bohlin (b. 1953), Källemo, "Zink", trä och betong, height: 155 cm, wear, damages.
Jonas Bohlin (f. 1953), Källemo, "Zink", trä och betong, höjd: 155 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 350
Monday April 24 2017
at 19:36:03
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr