KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5624689

nr 562 4689

A Taylor, Flodlandskap med figurer, 1800-tal, 61 x 91

Kondition: slitage, tryckskador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 26 januari 2009
kl 18:24:44