ART / Lithographs / Litograph in colors 9703601
nr 970 3601
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Åke Ahlberg (b. 1943), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Flicka med katt, sheet: 38x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Åke Ahlberg (f. 1943), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Flicka med katt, bladets mått: 38x28
Ã…ke Ahlberg, Swedish painter, born 1943.
400
Monday July 13 2015
at 19:43:43